czech
english
russian

Masáže

Masáž chodidla – reflexologie

vám přinese okamžité osvěžení unavených chodidel, podporu funkcí celého těla, relaxaci

Masáž chodidla

Na chodidle se nachází mnoho bodů, které souvisí s orgány našeho těla (na chodidle je kolem 70 tisíc nervových zakončení), proto masáž chodidel je užitečná nejen pro chodidla, ale pro celkový stav a dobrý pocit. Chodidlo je vysoce reflexní zóna, která souvisí se všemi vnitřními orgány.
Detail masáže

Breussova masáž

speciální, energetická a velmi jemná masáž páteře

Přináší okamžitý pocit úlevy, relaxace, při pravidelném používání pomáhá s výživou a uzdravením meziobratlových plotének bederní a křížové části páteře.
Breussovu masáž vyvinul rakouský léčitel Rudolf Breuss. Je to velmi jemná, citlivá, bezpečná, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné i duševní blokády. Breussova masáž významně regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčová pro mnoho problémů obzvláště v oblasti kříže a beder.
Detail masáže

Medová detoxikační masáž

přinese účinnou detoxikaci, vstřebání potřebných minerálů a vitamínů, silné prokrvení pokožky, uvolnění, pocit lehkosti

Medová masáž

Med, jak známo v sobě obsahuje obrovské množství pro člověka nutných vitamínů a mikroelementů. Kromě toho, je med bohatý na energii. Lze říci, že med je sluneční energie. Léčebná metoda medové masáže pochází ze starobylého Tibetu, byla známa i v jižní Asii, Indii a také dávné Rusi.
Detail masáže

Čokoládová masáž

je královnou relaxačních masáží

obrázek na web - čokoládová masáž

Čokoládová masáž je skutečným potěšením pro milovníky báječného čokoládového aroma. Čokoláda nechutná pouze báječně, ale také má skvělý relaxační, omlazující a osvěžující efekt. Přináší kůži velké množství vitamínů, minerálů (např. kalcium a magnesium), antioxidantů a koenzymů (zbavuje tělo škodlivých volných radikálů což má pozitivní dopad na kardiovaskulární systém a díky tomu má také omlazující efekt).
Detail masáže

Indická masáž hlavy plus antistresová masáž ramen a šíje

Okamžitý efekt této masáže spočívá v hluboké relaxaci, uvolnění, zmírnění bolestí

obrázek na web masáž hlavy

Výhodou této masáže je, že se provádí nasucho bez oleje a přes oblečení a lze ji provést prakticky kdekoliv.
Indická masáž hlavy výrazně zklidňuje a relaxuje, uvolňuje svaly, prokrvuje hlavu a napomáhá proudění lymfy. Může ulevit od různých bolestí – přes bolesti hlavy, problémy s čelistmi až po bolest šíje či ramen.
Detail masáže

Masáž lávovými kameny

velmi hluboká relaxace, zklidnění, odstranění stresu, prohřátí organismu, vyrovnání energií, detoxikace

Masáž lávovými kameny

Očišťující a harmonizující vliv masáže horkými kameny je znám již po mnohá tisíciletí. Starodávná metoda léčení s použitím horkých kamenů dovoluje dosáhnout fyzické i duchovní rovnováhy. Kombinace různých masážních technik a horkých kamenů vyvolává hluboké uvolnění celého těla, stimuluje přítok pozitivní energie a navozuje stav harmonie a klidu.
Detail masáže

Moxování

působí na konkrétní zdravotní problémy, doplní energii, teplo, odstraní bloky v energetických drahách, posílí, odstraní únavu

Moxování

Je to rovněž prastará metoda léčby z dálného Východu, je součástí čínské medicíny, obnovuje zdraví a prodlužuje život. Je prostá, dostupná a přitom velmi efektivní. Hořící moxa vylučuje teplo s jehož pomocí působí na akupunkturní body nebo i celé části těla. Tímto způsobem se aktivizují akupunkturní body, upravuje se krevní oběh, proud energie v organismu a probíhá hluboké prohřívání a obnova buněk.
Detail masáže

Klasická masáž

uvolnění zatuhlých svalů, relaxace

Klasická masáž

Využívá se jak pro léčení již vzniklých problémů, tak i na prevenci. Spektrum neduhů je velmi rozsáhlé. Patří sem i otoky i bolesti, problémy s klouby, svalovým ústrojím, páteří, zády, také pro regeneraci postižených tkání. Klasická masáž má příznivý vliv na krevní oběh, v důsledku toho má stimulující a posilující vliv na organismus.
Detail masáže

obrázek na web - lávové kameny

O masáži

Hmat je pátý smysl. Hmat často patřičně nedoceňujeme a kůže je hlavní a nejrozsáhlejší orgán hmatu. Dva čtverečné centimetry kůže obsahují více jak 3 miliony buněk. Masáž po mnohá století přináší užitek lidem, upevňuje zdraví, zvyšuje životní tonus, posiluje svaly a dělá kůži hebkou a pružnou. Prodlužuje mládí, přidává vzkvétající vzhled a garantuje pozitivní naladění a celkově dobrý pocit.

Číst více

Účinky masáže

Způsob našeho života i naše práce často nepotřebuje a ani nedovoluje velkou svalovou námahu. Současně s nedostatkem čerstvého vzduchu, nedostatku ekologicky čistých produktů a nedostatku slunečního svitu, to vše vede k narušení harmoncké práce našeho organismu. Neustálé obavy a stres vedou k nahromadění škodlivých látek a toxinů v organismu. Nejlepším, nejjednodušším a přirozeným způsobem jak se zbavit těchto problémů, je právě masáž.

Číst více

Zdravotní poznámky

Alespoň 1,5 hodiny před masáží nejezte těžké jídlo, na druhou stranu nechoďte na masáž s prázdným žaludkem. Dejte si např. lehký salát, ovoce, müsli. Před masáží si odložte brýle, hodinky, řetízky, prstýnky, náramky, sepněte dlouhé vlasy. Ve svém vlastním zájmu podávejte pravdivé informace o svém zdravotním stavu.

Číst více